Санаторії Трускавця

Алмаз

2.469 переглядів

6.6 рейтинг

від 520грн/добу

Алькор Трускавець

Алькор

2.504 переглядів

8.8 рейтинг

від 705грн/добу

Аркада

2.634 переглядів

8.9 рейтинг

від 720грн/добу

Арніка

2.834 переглядів

8.3 рейтинг

від 780грн/добу

Віктор

2.564 переглядів

8.7 рейтинг

від 1080грн/добу

Дніпро-Бексид

2.572 переглядів

7.4 рейтинг

від 630грн/добу

Еліт Дніпро Трускавець

Еліт Дніпро

2.498 переглядів

7.4 рейтинг

від 950грн/добу

Женева Трускавець

Женева

2.792 переглядів

6.2 рейтинг

від 1490грн/добу

Лісова Пісня Трускавець

Лісова Пісня

2.834 переглядів

8.6 рейтинг

від 1700грн/добу

Карпати

2.671 переглядів

8.3 рейтинг

від 1440грн/добу

Кристал

2.864 переглядів

7.3 рейтинг

від 630грн/добу

Кришталевий Палац

2.577 переглядів

9.2 рейтинг

від 930грн/добу

Молдова

2.487 переглядів

8.1 рейтинг

від 900грн/добу

Перлина Прикарпаття

2.754 переглядів

8.0 рейтинг

від 800грн/добу

Шахтар

2.824 переглядів

8.1 рейтинг

від 1300грн/добу

Мальовничі санаторії Трускавця

Запрошуємо ознайомитись із підготовленою пропозицією відпочинку в санаторіях м. Трускавець. Це популярне курортне місто розташоване менш ніж за 100 км від Львова. Він відомий у всьому світі своїми 15 джерелами мінеральної води, які використовуються для лікування. Пацієнти, які перебувають у санаторіях Трускавця, можуть розраховувати на медичні огляди та широкий спектр лікування. Цей регіон відомий своїм теплим помірним кліматом і переважанням сонячних днів протягом року. Санаторії, розташовані в Трускавці, спеціалізуються на лікуванні захворювань шлунку, дванадцятипалої кишки, печінки, нирок, підшлункової залози, серцево-судинної системи, а також дерматологічних захворювань, ожиріння, діабету та багатьох інших. Курорти Трускавця, як єдині на європейському континенті, пропонують грязьові обгортання, який складається з глини на основі гасу та парафіну. Маски надають лікувальну дію при ревматичних захворюваннях та захворюваннях хребта.

Привабливі канікули в санаторії в Трускавці

Пацієнти, які користуються нашою пропозицією, також можуть розраховувати на туди і назад навколо Трускавця, включених у вартість проживання. Місто пропонує безліч цікавих туристичних визначних пам’яток, серед яких: Спа-парк з пам’ятником Адаму Міцкевичу, міська набережна та цілий ряд унікальних архітектурних споруд радянських часів. Відпустка в санаторії в Трускавці включає також проживання в одно- і двомісних номерах з односпальними або двоспальними ліжками, триразове харчування, додаткові неоплачувані консультації фахівців (якщо лікар рекомендує), тести, транспорт і KL, страхування NNW та догляд за мешканець, що говорить після польської мови. Санаторії Трускавця також пропонують факультативні поїздки до Львова та сусідніх міст, які оплачуються окремо. Пацієнти також можуть розраховувати на інтеграційні ігри та вступні вечори. Санаторії в Трускавці, Україна, обладнані тренажерними залами, басейнами, конференц-залами, спортивними спорудами (столи для пінг-понгу, тенісні корти, спортивні майданчики), читальними залами, саунами, барами та салонами краси.

Ексклюзивні санаторії в Трускавці

Кожен спа-центр у Трускавці, який ми пропонуємо, оснащений сучасним діагностичним обладнанням, а зайняті лікарі – це фахівці з великим досвідом, які ставлять точні діагнози. У цій місцевості немає промислових центрів, тому повітря дуже чисте. Деякі санаторії Трускавця мають власні бювети мінеральних вод, тому ви можете насолоджуватися їх цілющими властивостями, не виходячи з приміщень. Медичні послуги, що надаються в центрах, включають: мінеральні ванни, гідротерапію, масажі, інгаляції та УВЧ фізіотерапію. Якщо ви вибрали санаторій у Трускавці, Україна з нашого каталогу, радимо перевірити вільні дати та забронювати місце.

Call Now Button