лікування у Трускавці

На відпочинок в Трускавці щорічно приїжджають тисячі туристів. Кожен з гостей постає перед вибором місця в якому варто зупинитися. На курорті, свої послуги пропонують кілька типів закладів:

готелі
санаторії
вілли
пансіонати
Сучасні готелі – ідеальний вибір для проживання і лікування на курорті. Більшість готелів володіє власною медичною інфраструктурою, бюветами, SPA-комплексами, а також надає цікаві розваги: ​​більярд, боулінг, пінг-понг, вечірки і концерти відомих зірок.

Номерні фонди адаптовані до міжнародних стандартів і відповідають категорії готелю, що гарантує якісний і комфортний відпочинок. Варто відзначити досить високу конкуренцію в готельної сфері міста, що призвело до підвищення рівня сервісу і якості обслуговування гостей. Відгуки безлічі туристів підтверджують, що якість послуг і гостинність тут на порядок вище від безлічі інших курортів України.

Готелі Трускавця в центрі курорту


Хоча Трускавець і невелике містечко все одно зручнішим є розміщення в центральній частині здравниці. Серед готелів, розташованих в центрі міста слід виділити:

Міротель – комплекс міжнародного рівня;
Світязь – створений типовому для здравниці архітектурному стилі;
Оскар – стилізована під кіно-тематику.
Вони прекрасно підходять як для сімейного відпустки, так і для поїздки на вікенд з друзями або подорожі в лікувальних цілях. Тутешня атмосфера, свіжий, карпатське повітря, цілющі мінеральні джерела, спокійний ритм життя – максимально сприяють оздоровленню і відновленню сил.

Не втрачайте часу, а краще вибирайте і бронюйте путівки на відпочинок в Трускавці.

Санаторії та готелі Трускавця – що вибрати?


На відміну від деяких санаторіїв готелі Трускавця не вимагають купувати путівки на якийсь тимчасовий проміжок. Відпочиваючі самі приймають рішення скільки триватиме відпустка в Трускавці. Елітні готелі забезпечують своїм гостям доступ до власних оздоровчих комплексів, де встановлено сучасне обладнання і працюють професійні медики.

Санаторії міста функціонують ще з радянських часів, деякі з них були реконструйовані, інші знаходяться в процесі модернізації. А готелі Трускавця в абсолютній більшості побудовані вже в період незалежності України, а багато ще навіть не відзначили своє десятиліття.

Рекомендуємо забронювати номер, як мінімум, за кілька тижнів до запланованої поїздки. Якщо ми говоримо про високий сезоні, тоді ще раніше – за два три місяці, так як, кращі готелі Трускавця користуються величезним попитом серед відпочиваючих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call Now Button