КУРОРТ ТРУСКАВЕЦЬ

Трускавець- всесвітньо відомий оздоровчий відпочинок, розташована за 100 км від Львова . Історія курорту Трускавець починається з 11 століття, коли люди оселилися біля цілющих джерел . Поселенці XI століття та пізніші мешканці помітили та використали силу місцевих цілющих джерел . Однак офіційною датою заснування Трускавецької бані вважається 1827 рік, коли джерела води використовувалися для мінеральних ванн . До прибуття на курорт ТрускавецьКришталево чисте повітря та теплий, помірний клімат з короткою м’якою зимою та весною, теплим літом та довгою золотою осінню, і перш за все мінеральна вода з унікальним складом під назвою Naftusia .

Місцеві жителі називали воду з нафти нафтою або олією на воді. Гас має слабкий запах сірководню і присмак масла.

Трускавецьку Нафтусю досліджував у 1833 р. Батько польської бальнеології Теодор Торосевич, фармацевт і хімік зі Львова, і виявилося, що це гідрокарбонатна, кальцинована магнієм вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження.

У 1836 р. Теодор Торосевич опублікував свою працю про мінеральну воду « Нафтуся» і таким чином став хрещеним батьком «Нафтусі», висловивши думку, що воду «Нафтуся» можна використовувати для лікування нирок, печінки, жовчі та сечовивідних шляхів. Стаття про воду Нафтуса була опублікована в наукових журналах у Кракові та Відні. Теодор Торосевич також писав про властивості озокериту . У 1842-1843 рр. Також описано хімічний склад інших трускавецьких джерел.

Питна мінеральна вода Naftusia сприяє видаленню дрібних каменів з нирок, жовчного міхура, сечових та статевих шляхів, нормалізує обмін речовин, захищає та оновлює клітини печінки, має сечогінні та жовчогінні властивості, знімає запальні процеси у нирках, сечовивідних шляхах, печінці та кишечнику .

Крім того, Трускавець може лікувати такі захворювання: дванадцятипалу кишку, шлунок, підшлункову залозу, кровоносну систему, серце, простату, гінекологічну, м’язову та дерматологічну системи.

Інші мінеральні води з полуниці, які використовуються для лікування, – це Марія, Зофія, Йозія .

У Трускавці є   14 природних мінеральних джерел .

Трускавецька курорт Трускавецька курорт знаходиться в Україні, в південній частині країни, у Львівській області, біля підніжжя Карпатських гір. Трускавецька баня в Україні – це оздоровниця, що використовує унікальну сировину – озокерит , тобто земляний віск . Він діє насамперед при лікуванні порушень опорно -рухового апарату. Крім того, у Трускавецькому санаторії можна скористатися п’явками або гідроколонотерапією.

Трускавецька курорт – цілющі властивості У здравниці Трускавець в лікувальних цілях використовують мінеральні води , властивості яких можна побачити під час пияцтва. Найпопулярніший з них – Нафтуся – дуже низькомінералізована вода. Крім того, пацієнти можуть спробувати інші води, такі як: Марія, Зофія (хлоридно-сульфатно-натрієва), Броніслава та Йозія (низькомінералізована).

Озокерит

В околицях Трускавця є родовища гірського воску під назвою озокерит . Це високомолекулярні парафіни і церезин з додаванням рідких масел. Єдине у світі родовище озокериту знаходиться в Бориславі, за 4 км від Трускавця.

Озокерит, який зустрічається в кількох місцях на землі, також використовується в медицині. Земляний віск, як ще називають цю унікальну сировину, являє собою суміш парафінових вуглеводнів, отриманих із сирої нафти. Його властивість полягає в тому, що він добре зберігає тепло, має протизапальні та знеболюючі властивості. Він прискорює загоєння шкірних ран і заспокоює будь -які травми опорно -рухового апарату.

Полунична сіль Барбари

Полунична сіль Барбари успішно конкурує з відомою сіллю з Карлових Вар.


Трускавецький спа – санаторно -курортні послуги Санаторно -курортне лікування можна використовувати в одному з численних санаторіїв, таких як санаторій Військовий (Трускавецька центральна військова клініка), санаторій Віктор, санаторій Шахтар, санаторій Рубін, санаторій Південний, санаторій Молдова, санаторій Криштал Кристалій, санаторій Криштал Карпатарій , Санаторій Джантар, Санаторій Дніпро-Бескид, Санаторій Аркада, Санаторій Алмаз, а також у готелі з медичними послугами Центр Маріот Медикал або гостьовий будинок Богема.
Цікавим санаторно -курортним комплексом є королівський СПА -комплекс з дуже смачними стравами за системою “шведський стіл” та найбільший комплекс басейнів, саун та джакузі, доступний гостям готелю з 11:00 до 20:30. Трускавецька курорт – лікувальний профіль У Трускавецькій бані найбільше лікуються урологічні захворювання. Медична допомога, є люди , які борються з порушеннями: шлунково – кишкового тракту ендокринної системи руху серцево – судинної системи шкіри діабету курорт Трускавець – замовлю здоров’я питне лікування, в протягом якого використовує мінеральну воду ozokerytoterapia фототерапії електролікування магніт Ультразвук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Call Now Button